Člověk doopravdy nepotřebuje pro zdravý, spokojený a hlavně smysluplný život žádné léky a ani vakcíny.

28.06.2020

To co člověk doopravdy potřebuje pro svůj zdravý a spokojený život je hluboké pochopení smyslu jeho života.

A nikým a ničím neovlivněný vhled do podstaty nemocí a jejich neviditelných sdělení.

Je velmi pravděpodobné, že titulek tohoto článku vyvolá u některých lidí negativní emoce a vášně, s jejich okamžitou reakcí začít výše napsané kritizovat, překrucovat a všemožně argumentovat.

Samozřejmě, proč ne.

Každý má právo na svůj názor, žijeme přece v demokracii. 

I přesto všechno bych si ale dovolil se vší pokorou moji výše uvedenou odvážnou, ale životem prověřenou tezi, která se shodou zajímavých okolností stala mojí životní cestou, jednoduše osvětlit .

Hořká pravda pro některé z nás, která se stala mojí každodenní praxí o které jsem tak skálopevně přesvědčený, jak jsem snad nebyl ještě nikdy předtím.

Koronavirová hysterie mi (a doufám, že i Vám) nastavila zrcadlo

Jak jsme se všichni dočetli nebo určitě slyšeli z mainstream medií, Koronavirus je nebezpečný virus a tzv. COVID 19 je smrtelná nemoc.

Bohudík toto tvrzení dle mého není pravdivé ani ze své poloviny.

Nepopírám, že tento virus, stejně i jako ostatní viry způsobují problémy určitému spektru našich souputníků, nicméně nikdo už do hloubky neřeší proč jim tyto problémy způsobují.

Nikdo neřeší, že většina lidí, kteří onemocní touto nemocí má již spoustu jiných, tzv. "co-morbidit", většinou civilizačních nemocí jakými jsou obezita, cukrovka, astma, alergie, vysoký krevní tlak a v neposlední řadě tzv. nevyléčitelné nemoci, mezi které patří také např. roztroušená skleróza, leukemie či rakovina.

A tím se dostávám k otázce, kterou mi pokládá většina zdraví a svoji novou cestu hledajících.

Pavle, Ty nemáš strach z Covidu, když jsi jeden z nejvíce ohrožených lidí - pacient s rakovinou v tzv. remisi ?

Jednoznačná odpověď zní, že ne.

Prvně já sám moc nevěřím, že nějaký COVID 19 existuje.

Nepopírám, že existujou tzv. viry (mimochodem věděli jste, že překlad slova virus ze staré antiky zní jed ?), třeba i tolik zmiňovaný Koronavirus, který je mezi námi možná již několik desítek let.

Jsem přesvědčený o tom, že to čemu říkáme viry a následující tzv. (ne)moci našeho těla, není nic jiného než nestandartní, naše tělo chránící reakce našeho organizmu (imunitního systému) na přemíru toxicity v naší stravě, zemi, vzduchu, prostředí a v neposlední řadě i v našich toxických vztazích.

Na mém osobním příkladu, kdy mi byla poprvé diagnostikována v polovině roku 2016 rakovina, následném pochopení principu této tzv. (ne)moci, pořád ještě mylně většinou lékařského světa považované za nevyléčitelnou.

Jsem pochopil, že (možná jediná) nám všem okamžitě dostupná cesta ven vede přes důkladnou očistu našeho dosavadního života. Mnohdy naší sebevražedné mise, kterou je život plný toxické stravy, toxických lidí a toxického prostředí ve kterém společně žijeme.

Po pochopení této podstaty, jsem před léty začal a to okamžitě s očistou - Detoxem jak mého léty podnikání zdevastovaného těla, tak i důkladným Detoxem mojí utrápené Duše.

Zachránilo mi to život.

A proto bych nám všem, kteří to vnitřně cítí a chtějí změnu chtěl doporučit to samé.

Pro Ty z Vás, kteří chtějí změnu opravdovou, ne jenom kosmetickou. Radikální změnu spojenou s přehodnocením dosavadního života.

Ne pilulku od lékařů nebo nějakou životem neověřenou a neprověřenou vakcínu od různých samozvaných epidemiologů, kteří bohužel zoufalí nemožností pochopit souvislosti a neschopností pomoci lidem se uchylují k ještě větší manipulaci davů.

Proto jako tzv. onkologický pacient, snad jako jeden z nejvíce ohrožených druhů Covidem na této planetě se s vlastní hlubokou sebereflexí usmívám pošetilosti a neuvěřitelně lehké manipulaci davů.

Davů k smrti vystrašených lidí, pohlcených konzumizmem a dle mého názoru neuvěřitelnou zlovůlí, která jde proti podstatě bytí nás všech na této krásné planetě, kterým je tzv. "socialní a rouškový distancing", který současnou hysterickou situaci stejně nevyřeší, ba naopak pro velkou většinu z nás ji ještě zhorší.

Ne, doopravdy nemám strach z Koronaviru, Covidu a ani jiných tzv. nemocí.

Pochopil jsem, že to hlavní pro zdravý život, co by mělo znít ze všech mainstream médií každý den (a samozřejmě nezní) je náš silný a správně fungující imunitní systém.

Náš skvělý pomocník, který pokud funguje tak jak má a tak jak byl přírodou (ne lékaři) nastaven, vyřeší vše za nás. Ostatně, tak jak už to řeší tisíce let.

I proto jsem změnil kompletně svůj životní styl, své hodnoty a prošel pro spoustu lidí nepochopitelnou a ne úplně jednoduchou katarzí.

I proto jím zdravě, nejím žádné léky, nechodím k lékaři.

A odmítám jakékoliv jedy a vysoce toxické látky jakými jsou např. rafinovaný cukr, lepek, všechny GMO a průmyslově zpracované potraviny, vč. zdraví nebezpečných fast foodů, plných spousty přídavných látek a chemických aditiv (u nás známých jako "É-čka").

Proto rád běhám, miluji nade vše svoji rodinu, uvědomuji si sám sebe, více jak kdykoliv před tím.

Mám hluboké pochopení a soucit s ostatními lidmi, kteří jsou na svojí životní cestě.

Odešel jsem od materialistického a egem ovládaného života založeného na soupeření a konkurenci. To je ostatně to co naše ego a naše egocentricky orientovaná konzumistická společnost chce.

A to je vždy chtít mít víc.

Pořád mít víc a víc, neuvědomujíc si, že vlak života se neuvěřitelně řítí vpřed.

Až člověk strachující se o budoucnost a neustále řešící svoje přešlapy, ale třeba i tzv. úspěchy z minulosti přichází o to nejpodstatnější a tím je tento a jediný přítomný okamžik, ve kterém společně dýcháme a žijeme.

Zažil jsem jako jeden z mála spontánní uzdravení z navrátivší se rakoviny ve finální fázi. A nebojím se o tom psát.

Mám milující rodinu, skvělou manželku, zdravé děti. Žijeme si spolu neuvěřitelně naplněný život. Užíváme se společně každý jeden boží den.

I třeba proto, že dnešní den se již nikdy nevrátí.

Nacházím znovu radost v mé milované práci.

A v tomto stavu Bytí, je pro mne velmi těžké mít obavy z něčeho tak malicherného jako je tzv. Cov1d 19 a celá ta vymyšlená a nesmyslná hysterie. I proto jsme si období koronav1ru s mojí rodinou užili, jako nikdy předtím. Byla to neuvěřitelně oživující pestrobarevná sprcha nového života, v absolutním souladu s přírodou, s mojí rodinou, která je a již navždy bude to nejdůležitější v mém novém životě.

A tak bych Vám všem, milí zdraví a Vaši novou cestu hledající,

kteří cítíte, že jsou věci trochu jinak než nám je tlučou do hlavy manipulativní média a politici "ve vleku událostí", chtěl popřát hlavně klid ve Vaší Duši a zdravý selský rozum, který Vás vrátí k sobě samým.

Zpátky do svého srdce, které bylo, je a vždy bude našim nejlepším životním kompasem.

Srdce, které je branou do naší Duše.

Do naší Duše, která je naší pravou podstatou, našeho nesmrtelného, všeobjímajícího Bytí.

Bez Koronaviru, Covidu a jiných nepodstatných maličkostí.


Stáhněte si tento článek ve formě eBrožury zdarma

V klidu si jej přečtěte a sdílejte se svými přáteli a s těmi, kterým to může pomoci

Pro naše pevné zdraví nepotřebujeme žádné léky a ani vakcíny. Potřebujeme silný a správně fungující imunitní systém.