[Audioserie Moje cesta®] V novém roce 2022 s tématem co jsou to mimotělní zážitky a jaký mají vliv na uzdravení z rakoviny (č.2)!

02.01.2022

Slyšeli jste někdy o tzv. mimotělních zážitcích a nevíte přesně co to je? Tvrdí Vám lékaři klasické (alopatické) medicíny, že nic takového jako mimotělní zážitky neexistuje? Nevěřte jim.

Vítejte v druhé části Audioserie Moje cesta ke zdraví®.

Tato na českém trhu unikátní audioserie bude pojednávat o takových ožehavých tématech jako spontánní uzdravení z rakoviny (Díl č.1) , mimotělní zážitky a jejich význam k uzdravení z rakoviny, vliv stresu a rodiny pro uzdravení z rakoviny, důležité úloze průvodce a dalších zajímavých tématech.

V dnešní druhé části audioserie Vám představím dle mého jeden z nejméně pochopených a zároveň neprávem opomíjených fenoménů posledních několik stovek let pod nadvládou alopatické medicíny.

A tím úžasným fenoménem jsou Mimotělní zážitky.

A jejich obrovský přínos při pochopení nemocí a spousty jiných "zapeklitých" věcí, které se nám dějí v našich životech.

U mě to bylo jednoznačné pochopení mé diagnózy rakovina a nikým a ničím nezpochybnitelné navedení na cestu k spontánnímu uzdravení z této nemoci, mnohými mylně pořád považované za nemoc nevyléčitelnou.

Určitě jste už pochopili, že v dnešní druhé části audioserie společně zabrouzdáme do mystických vod. 

Otevřeme pro mnohé z nás kontroverzní a těžce pochopitelné téma.  

A tím tématem jsou tzv. mimotělní zážitky, v anglicky mluvících zemích se jim říká OBE (Out of The Body Experiences). 

Mnoho z Vás si položí otázku proč a hlavně jak můžu o takových pouhým rozumem nepochopitelných zážitcích hovořit. 

Odpověď je jednoduchá. 

Mluvím o nich jednoduše proto, že jsem si je zažil. Na vlastní kůži. A ten nejvýznamnější v druhé polovině roku 2017 mi změnil můj život navždy. Pochopil jsem co je to rakovina a začal jsem svoji cestu Spontánního uzdravení. Uzdravení z navrátivší se rakoviny v její terminální fázi. Bez léků a bez lékařů. Zbývalo mi (dle konzília doktorů - specialistů na konci roku 2017) několik týdnů života. 

Poslechněte si druhou část audiosérie Moje cesta ke zdraví, ať zjistíte proč jsem se uzdravil a proč jsem pořád tady. 

Nasaďte si sluchátka a dejte se do druhé cca 25 minut dlouhé audiorelace na téma Mimotělní zážitky a jejich vliv na (nejenom) uzdravení z rakoviny. 

Přeji nikým a ničím nerušený zážitek! 

Pavel Vojtek | Holistic Cancer Survivor

Autor audioserie Moje cesta ke zdraví®


A tady je díl č.1 o mimotělních zážitcích ve formátu mp4