[Moje cesta ke zdraví] 4 kroky k udržení pevného zdraví

15.04.2024

Lidé se už od pradávna snaží udržet si pevné zdraví.

Pátrají, hledají a inspirují se různými cestami směřujícími k harmonii těla, mysli a Duše. Hledají tajemství popsané v mnoha knihách jako harmonický stav homeostázy.

Tak snad bych mohl i já přispět svým doporučením, zažitým a nakonec i potvrzeným mým příběhem uzdravení z rakoviny. To doporučení není o ničem jiném než o 4 krocích vedoucích k pevnému zdraví a jeho udržení.

Tyto základní čtyři kroky mne před sedmi lety dovedly k mému konečnému uzdravení, doplněno notnou dávkou vůle, vytrvalosti a každodenních rituálů, kterém jsem v průběhu mé cesty za uzdravením dodržoval.

4 body k udržení pevného zdraví

Poslechněte si více informací, speciální videa a desítky lekcí ke každému ze čtyř bodů v online kurzu online kurzu Moje cesta ke zdraví

1. Očista (detox) těla a prostředí

2. Očista nehmotného těla (Duše)

3. Pravidelný pohyb

4. Kvalitní spánek

Vše seřazeno, vyzkoušeno, potvrzeno a popsáno v mém Protokolu moje cesta.

Vše je k dispozici ve formě článků, audií, videí na mém edukativním webu www.Mojecesta.org a již brzy bude vše i v mojí nové knize Návrat z druhého břehu.

Udržet si pevné zdraví není zas až tak složité, jak je nám vtloukáno do našich hlav. 

Získat jej zpět, např. při diagnóze nevyléčitelná nemoc (třeba rakovina) je už trošku složitější.

Proto všem a vždy doporučuji tu pravou každodenní prevenci pomocí čtyř bodů výše (ne tzv. preventivních prohlídek), návratu k přírodě pomocí přírodní stravy od farmářů (ne různých pofiderních diet, chemických doplňků stravy či různých chemických amarounů v prášku).

A návratu k naší Božské podstatě.

Tam člověk nalezne vše.

Inspiraci i ten náš šestý smysl/intuici, tolik potřebnou pro přežití v současné přetechnizované, materialistické a na konzum zaměřené společnosti.

Anebo je tu také druhá možnost jako obžerství, lenost, marnotratnost, sobeckost, pokrytectví.

A už v tom (zase) lítáte.

Věřte mi.

Něco o tom vím ... 


Pavel Vojtek 

Holistic Cancer Survivor & Thriver | Průvodce a Mentor