[Nový informační web] V době sílící cenzury vždy přijdou komplexní informace "z druhé strany" vhod

21.05.2022

Po vydatné cenzuře mých příspěvků na některých sociálních sítích jsem se rozhodl přispět svojí měrou k založení svobodného informačního webu VĚCI K VĚCI.

Ověřené informace (nejenom z oblasti zdraví a uzdravení rakoviny) přijdou každému z nás určitě vhod.

Posledních pár měsíců jsem měl nebývale intenzivní vnitřní pocit (já mu říkám někdy šestý smysl) přispět do společného prostoru svojí energií a zkušenostmi nejenom z oblasti zdraví a uzdravení.

V minulých letech jsem se vytrvale vyhýbal vyjadřovaní se k jiných než zdravotním tématům a to jak v mém Podcastu, tak i na webu Moje cesta. V poslední době ukrutné manipulace, cenzury a překrucování dat jsem se rozhodl některá ožehavá témata na některých vybraných sociálních sítích komentovat.

Reakce "ruky cenzora" na sebe nenechala dlouho čekat.

Například na profesní síti LinkedIn jsou mé příspěvky po těžkou cenzurou. Spíše tedy pod tzv. skrytým cenzurováním, kterému se oficiálně říká Shadow banning.

 Jenom pro Vaši informaci a vysvětlení, dle mých dostupných a ověřených zjištění byl na této síti (LinkedIn) mým příspěvkům omezen dosah mých posledních příspěvků o cca 95-98%. 

Jinými slovy, pokud byly mé příspěvky zobrazeny v minulosti cca 20.000 uživatelům, teď jsem rád že se objeví na očím tak 500 (nejenom) mých kontaktům a uživatelům této sítě.

Kromě současné vydatné cenzury na síti LinkedIn, zažívám již dlouho podobnou situaci každodenně na vyhledávači Google vč. mého video kanálu Moje cesta na Youtube.

I proto jsem se rozhodl rozhodující měrou přispět ke vzniku nového informačního webu "VĚCI K VĚCI"

Najdete na něm všechny moje příspěvky z cenzurovaných sociálních sítí.

 Ale samozřejmě i zajímavé články z oblasti zdraví a uzdravení, medicíny, ekonomika či rodiny nebo naší drahocenné (nezodpovědnými lidmi devastované) přírody.

Na nic tedy nečekejte a kukněte se.

Možná budete překvapeni rozmanitostí a pro mnohé "kontroverzností" informací o kterých se dočtete na www.Vecikveci.cz . 

Určitě od těchto informací nečekejte poklonkování současným narativům našich českých a evropských politiků a omílaných každodenně (do zblbnutí) na mainstreamových médiích.  Ba naopak, osvěžte se informacemi z tzv. druhé, velmi vědecky založené alternativní komunity, které jsem po mém uzdravení z rakoviny velmi uvědomělým a bdělým členem.

Věřím, že Vás tyto příspěvky z Blogu Věci k Věci , zajímavé články a připravované rozhovory se zajímavými osobnostmi obohatí. Získáte totiž informace, které jsou oku běžného diváka a poslušného občana skryty rukou státního i mezinárodního cenzora.

Děkuji za Vaši bdělou pozornost a na Vaše reakce (třeba na sociálních sítích) se těší! 

Pavel Vojtek

Zakladatel edukativního webu Moje cesta | Pravidelný přispěvatel a spoluzakladatel informačního webu VĚCI K VĚCI


Všechny moje články rovněž dostupné na svobodných sociálních sítích